Webinář Snižování nákladů a růst efektivity manuálního testování

Jak snížit náklady a nechat růst efektivitu manuálního testování ve Vaší společnosti? Jaké nástroje lze pro manuální testování využít? Nástroj Micro Focus Sprinter a jeho využití při manuálním testování software. To byla hlavní témata únorového webináře.

Seminář na téma Snižování nákladů a růst efektivity manuálního testování odpovídal na otázky: 
Jak zefektivnit a snížit náklady při provádění manuálního testování? Jaké nástroje lze pro manuální testování využít? Nástroj Sprinter a s jeho využitím při manuálním testování software a jak nástroj funguje?

Představili jsme tyto nástroj Sprinter z rodiny Micro Focus (dnes Opentext) v porovnání s dalšími nástroji pro efektivnější manuální testování software, které se na trhu objevují. Ukázali jsme si také reálnou ukázku toho, jak nástroj Sprinter funguje v běžném provozu.

Semináře se účastnily osoby na pozicích vedoucí rozvoje IT, vedoucí IT provozu, testeři, správce systémů, správce aplikací, IT analytici a další, kteří se seznámili s možnostmi využití technologií Micro Focus (dnes Opentext).

Webinář prezentoval možnosti využití nástrojů pro manuální testování a zvýšení efektivity při jejich používání.

Diskutovali jsme o oblastech:
Jaký je průběh manuálního testování.
Jakým způsobem lze zvýšit efektivitu manuálního testování.
Jaké se na trhu objevují nástroje na podporu manuálního testování.

Představili jsme funkcionality nástroje Sprinter určeného pro manuální testování. A také jsme se zaměřili na integraci nástroje a jeho využití pro efektivnější manuální testování.

Během webináře proběhly zajímavé ukázky prezentující použití nástroje Sprinter.

Za INTEDO na daném semináři přednášela Lucie Vlčková a Daniel Kříž. Doprovodem byl Jiří Zahradníček a Michaela Mandátová.