Články a workshopy

Webinář - 28.3.2024 Správa IT služeb pod jednou střechou

Na online workshopu na téma Správa IT služeb pod jednou střechou jste zjistili, jak můžete využít jeden nástroj pro řešení ITSM. Ukázali jsme vám na demo prostředí, jak snadno lze IT procesy v nástroji SMAX spravovat, jak lze využít automatizaci, jak lze procesy synchornizovat či jak lze nástroj využít i jako ESM řešení.   

Zjistit více

Co to znamená být globálním lídrem na trhu?

Každá společnost chce být globálním lídrem na trhu. Být globálním lídrem znamená nejen že patříš mezi nejlepší ve svém odvětví, ale také zajišťuje stávajícím a potenciálním zákazníkům dlouhodobost tvé organizace. Ale co je globální lídr na trhu a co je třeba udělat, aby se jím vaše organizace stala?

Zjistit více

OpenText World 2023: Akce, které jsme se zúčastnili

Tvrdá práce přináší výsledky, ale chytřejší práce přináší lepší výsledky rychleji. OpenText World letošního roku se týká právě toho, jak pracovat chytřeji a zaměřit se na to, co je skutečně důležité. Přinášíme vám světově uznávané odborníky, prezentace klíčových produktů, interaktivní workshopy a další, abyste mohli nahlédnout do budoucnosti správy informací.

Zjistit více

Nástroj Asset Management X

Společnost Opentext (Micro Focus) představila nástroj Asset Management X (AMX), který spojuje funkcionality IT Asset Management (ITAM) a Software Asset Management (SAM). Funktcionality ITAM A SAM jsou stěžejní pro úspěch v rámci IT Operations Management.

Zjistit více

Platforma Micro Focus OPTIC

Společnost Opentext (Micro Focus) oznámila vydání své platformy OPTIC – Operations Platform for Transformation, Intelligence and Cloud. Posláním platformy je „posílit IT provoz pomocí vestavěné, neomezeně využitelné inteligence zabudované přímo v jádru platformy. S touto platformou se cloud stává skutečným partnerem.“

Zjistit více

Service Manager verze 9.70

Micro Focus (dnes Opentext) představil Service Manager verze 9.70. Service Manager je mezi zákazníky oblíbený nástroj pro správu IT procesů. Tento nástroj neztrácí svou oblibu, kvůli neomezené flexibilitě a možnostem přizpůsobení podle potřeby.

Zjistit více

Sponzor konference UNIVERSE 2021

Ročník UNIVERSE 2021. Jako každý rok Micro Focus (dnes Opentext) uskutečnil konferenci Universe 2021 a tento ročník byl přece jen vyjímečný v tom, že se konal online. 

Zjistit více