Transformace provozu IT

AIOps pro Monitoring cloudu – Automatizovaný monitoring událostí a výkonu pro multi-cloud a on-premise prostředí. Zajišťujeme tato řešení včetně konzultačních a implementačních služeb.

<p>Monitoring hybridního IT</p>

Monitoring hybridního IT

Dynamicky nalézá služby a související zdroje pomocí domén-specifického agentového a bezagentového monitoringu jak v on-premise prostředí, tak i v soukromých nebo veřejných cloudech.

<p>Analytický monitoring výkonu aplikací</p>

Analytický monitoring výkonu aplikací

Zajišťuje zdravý provoz jakéhokoli cloudu, XaaS nebo on-premise, pomocí automatické identifikace, které vazba má dopad na business – dodržování SLA a optimalizaci využívání zdrojů.

<p>Konsolidace a redukce informačního šumu</p>

Konsolidace a redukce informačního šumu

Podívejte se na celkový konsolidovaný pohled na vaše prostředí s více než 200 integrovanými nástroji. Extrahujte důležitý signál z šumu informací, které prostředí produkuje a zaměřte se na hlavní příčinu incidentů, nikoli pouze na symptomy.

<p>AIOps Analýza</p>

AIOps Analýza

Automatizovaná AIOps s využitím strojového učení obsahujícího více než 50 unikátních patentů. Zahrnuje detekci anormalit a prediktivní analýzu pro všechny typy dat, událostí, topologií metrik a logů – bez nutnosti manuální konfigurace.

<p>Automatizace IT procesů a automatická náprava</p>

Automatizace IT procesů a automatická náprava

Akcelerovat a automatizovat aktivity pro nápravné a obnovné procedury s využitím ChatBotů, více než 8000 provozních návodů, včetně připravených možností integrace se všemi nejpopulárnějšími ITSM nástroji.

<p>Řídící panely a reporting</p>

Řídící panely a reporting

Názorné zobrazení stavu businessu a IT v reálném čase díky „Business Value Dashboardům“ vysílaných na populárních zařízeních. Provozovatelé získají z integrované rozsáhlé knihovny KPI rychlou, interaktivní a historickou analýzu stovek metrik.