Webinář Funkční Testování Software

Jaké výhody přináší nástroj Micro Focus (dnes Opentext) UFT a jeho implementace do podnikových procesů s využitím umělé inteligence (AI). Jak být o krok blíže k automatizaci funkčního testování, efektivní využití lidských kapacit v testování software a zahrnutí aktuálních trendů v oblasti funkčního testování.

Seminář Funkční testování software odpovídal na otázky: Posun o krok blíže k automatizaci funkčního testování, využití umělé inteligence (AI) v kombinaci s funkčním testováním, zajištění lidských kapacit pro kvalitní funkční testování a jaké jsou aktuální trendy ve funkčním testování. Webinář také ukázal jak využít nástroj UFT One při testování SAP Web.

Představili jsme testovací nástroje z rodiny Micro Focus (dnes Opentext) UFT v porovnání s dalšími nástroji pro funkční testování. Během webináře proběhla ukázka funkčních testů s nástrojem UFT One od společnosti Micro Focus (dnes Opentext).

Semináře se účastnily osoby na pozicích vedoucí rozvoje IT, vedoucí IT provozu, testeři, správce systémů, správce aplikací, IT analytici a další, kteří se seznámili s možnostmi využití technologií Micro Focus pro zvýšení úrovně funkčního testování aplikací.

Webinář prezentoval možnosti využití nástroje UFT One.

Diskutovali jsme o  oblastech:

  • Trendy ve funkčním testování. 
  • Umělá inteligence a využití nástroje UFT ONE. 
  • Co je nového v UFT ONE.
  • Kde se UFT používá.  
  • Funkční testování a jeho implementace do podnikových procesů.

Během webináře proběhly zajímavé ukázky využití nstroje pro funkční testování UFT One.

Za INTEDO na daném semináři přednášeli Lucie Vlčková a Jiří Zahradníček, Daniel Kříž a seminář uvedla Michaela Mandátová.