Webinář Zátěžové Testování Software

Zjištění toho, jak aplikace reaguje na určitou zátěž, ale také jak na zátěž reaguje CPU a disk. Jaké jsou kritické prvky aplikace a jaké výhody přináší Micro Focus (dnes Opentext) LoadRunner při automatizovaném testování zátěže.

Seminář Zátěžové testování software odpovídal na otázky: Jak využít nástroje Micro Focus (dnes Opentext) pro automatizaci testování? Jak snížit chybovost za využití automatizace? Jak automaticky otestovat aplikaci? Pomohl také s představou, jaké rozdíly můžeme vidět při využití manuálního nebo automatizovaného testování.

Zaměřili jsme se zde na dané téma, a představili jsme testovací nástroje z rodiny Micro Focus  (dnes Opentext) v porovnání s dalšími nástroji pro testování zátěže. Během webináře proběhla ukázka různých druhů testů s nástrojem na testování zátěže LoadRunner od společnosti Micro Focus (dnes Opentext).

Semináře se účastnily osoby na pozicích vedoucí rozvoje IT, vedoucí IT provozu, testeři, správce systémů, správce aplikací, IT analytici a další, kteří se seznámili s možnostmi využití technologií Micro Focus (dnes Opentext) pro zvýšení úrovně automatizace zátěžového testování aplikací.

Webinář pojednával o tom, jak lze využít nástroj LoadRunner pro testování výkonu, ale také jaký nástroj je vhodné pro výkonnostní testování zvolit a kdy je vhodné zvolit nástroj LoadRunner.

Na agendě semináře byla následující témata:

Trendy v testování zátěže.
Aktivity procesu výkonnostního testování.
Srovnání testovacích nástrojů zátěžového testování.
Architektura nástroje LoadRunner.
Integrace nástrojů funkčního a zátěžového testování.
Demo ukázka zátěžového testování – LoadRunner.
Jak úspěšně začlenit zátěžové testování do Vašeho prostředí.

Za INTEDO na daném semináři přednášeli Lucie Vlčková a Jiří Zahradníček a seminář uvedla Michaela Mandátová.