OpenText World 2023: Akce, které jsme se zúčastnili

Tvrdá práce přináší výsledky, ale chytřejší práce přináší lepší výsledky rychleji. OpenText World letošního roku se týká právě toho, jak pracovat chytřeji a zaměřit se na to, co je skutečně důležité. Přinášíme vám světově uznávané odborníky, prezentace klíčových produktů, interaktivní workshopy a další, abyste mohli nahlédnout do budoucnosti správy informací.

Tvrdá práce přináší výsledky, ale chytřejší práce přináší lepší výsledky rychleji. OpenText World 2023 roku se týkal toho, jak pracovat chytřeji a zaměřit se na to, co je skutečně důležité. Přinesl vám světově uznávané odborníky, prezentace klíčových produktů, interaktivní workshopy a další, abyste mohli nahlédnout do budoucnosti správy informací.

Odkaz na oficiální událost konanou v roce 2023 je: OpenText™ World 2023 

1. Buďte součástí konference Správy informací

OpenText World je konference Správy informací, která spojuje přední odborníky v oblasti správy informací, aby zkoumali technologie potřebné k práci chytřeji. Dvoudenní akce představila nová řešení a tržní trendy v prezentacích klíčových řečníků, interaktivních sekcích, laboratořích, hrách a dalším.

2. Učte se od světově uznávaných odborníků

OpenText World 2023 nabídla prezentace od generálního ředitele a technického ředitele Marka J. Barrenechea a od výkonného viceprezidenta a hlavního produktového manažera Muhiho S. Majzouba:

Prezentace Marka J. Barrenechea byla zaměřena na budoucnost správy informací a důvěru ve světě, kde jsou stroje hlavními generátory informací. Mark popsal síly formující podnikání v roce 2030 a jak firmy mohou využít příležitosti tím, že budují svou informační výhodu. Mark také hovořil s průmyslovými lídry, kteří spolupracují s OpenTextem na urychlení své digitalizace v cloudu a přijímání aplikací řízených umělou inteligencí.

Prezentace Muhiho S. Majzouba prozkoumávala budoucnost inovací v oblasti správy informací, odhalila některé z nejnovějších inovací OpenTextu a předvedla živé ukázky. Muhi poskytnul přehled pokroku v rámci cesty projektu Titanium a sdělil nám, jak se tvoří budoucnost správy informací založené na umělé inteligenci, zabezpečení a připravenosti pro cloud.

3. Buďte první, kdo se dozví o nových inovacích OpenText

Nejlépe řízené organizace jsou ty, které dokáží řídit transformace na základě informací. Inovace, které jsou na OpenText World oznámeny, jsou navrženy tak, aby umožnily vaší organizaci pracovat chytřeji, rychleji růst, být efektivnější a prosperovat ve světě zrychlujících se změn. Dozvěděli jste se o nejnovějších inovacích OpenTextu spolu s Microsoftem, Googlem, Salesforce, SAP a novými verzemi a byly prozkoumány plány produktů s lidmi, kteří je vytvářejí.

4. Prozkoumejte ukázkovou prezentaci s nejnovější technologií

Inovace v akci - To je místo, kde vstoupila ukázková prezentace. Tým produktového managementu vás provedl nejnovější technologií, která vám pomůže urychlit iniciativy vašeho digitálního podnikání s vysoko integrovanými řešeními správy informací v cloudu.

5. Zapojte se a prakticky si vyzkoušejte

Vybraní se zapojili do OpenText laboratoří a prakticky si vyzkoušeli nejnovější inovace OpenTextu:

  • Laboratoř inovací: bylo možné si domluvit osobní sezení s designérem OpenText UI a získat výhled do budoucího vývoje produktů!
  • Produktová laboratoř: bylo možné se připojit se k samostatnému workshopu, který vás provedl klíčovými produkty a poskytne vám podrobné znalosti, které vás promění v odborníka.
  • Laboratoř pro vývojáře: bylo možné se naučit od inženýrů OpenTextu, jak snadno budovat řešení s OpenTextem. Laboratoř pro vývojáře nabídla sérii praxí trvajících jednu hodinu, které pomohli naučit se programovat s API vestavěnými do produktů OpenText a dozvědět se více o technologiích OpenText.

6. Hovořte s odborníky zákazníků a řešení

Na místě byly odborníci zákazníků a řešení, kteří se podělili o tipy, plány a nezbytné informace. S více než 70 sekcemi jste získali vedoucí informace a měli jste možnost interagovat s odborníky z různých odvětví a oblastí, jako je kybernetická bezpečnost, správa obsahu, obchodní síť, řízení dodávek aplikací, správa IT operací, digitální zážitky, analýza a umělá inteligence, cloud a dalších.

7. Získejte odpovědi na vaše otázky

Specializované oblasti nabídli technické a obchodní rozbory klíčových oblastí zaměřené na vaše potřeby, na produkty, které každodenně používáte, na řešení, která uvažujete, a na plány, které potřebujete.

 

8. Networking

Jedním z nejdůležitějších aspektů účasti na OpenText World byla příležitost spojit se s odborníky a partnery OpenTextu a učit se od ostatních zákazníků. Diskutovali jsme o trendech, výzvách a řešeních s profesionály, kteří sdílejí vaše zájmy, a zjistili jsme, jak kolegové využívají OpenText každý den k práci chytřeji.