Automatizace řízení služeb

Poskytujeme, implementujeme a spravujeme digitální samoobslužné prostředí pro IT a ne IT služby s mobilním GUI pro operátory, mobilní aplikace pro koncové uživatele, virtuální agenty, sociální spolupráci, ChatOps – řízené umělou inteligencí, analytikou a automatizací – založené na Opentext (dříve Micro Focus) technologii SMAX.

<p>Strojově se učící Service Desk na základě analýzy dat</p>

Strojově se učící Service Desk na základě analýzy dat

Automaticky směruje servisní požadavky, hledá řešení pomocí pokročilého vyhledávání a identifikuje předchozí způsoby zpracování incidentů, požadavků a dalších záznamů, které poté využívá k automatizaci jejich efektivních řešení.

<p>Inteligentní samooblasluha se sociální spoluprácí</p>

Inteligentní samooblasluha se sociální spoluprácí

Poutavý uživatelský samoobslužný portál, mobilní aplikace pro koncové uživatele i pro operátory, virtuální agenti (roboti), sociální spolupráce a ChatOps. Vše podporované umělou inteligencí, analytikou a automatizací.

<p>Moderní správa služeb nad rámec IT</p>

Moderní správa služeb nad rámec IT

Jednotné řešení podporující ITIL procesy IT  Service Managementu, IT Asset Managementu, Enterprise Service Managementu, řízení lidských zdrojů, správu portfolia, aplikací, projektů, a řízení rozpočtů a plánovaných aktivit. Rozšířitelné o libovolné další procesy.

<p>Konfigurace bez kódování a nízkonákladová aktualizace</p>

Konfigurace bez kódování a nízkonákladová aktualizace

Unikátní možnost vytvářet nové aplikace pro podporu procesů včetně nových tabulek bez nutnosti psát kód. Čtyřikrát do roka k dispozici snadné aktualizace poskytující okamžitý přístup k novým funkcím.

<p>Softwarová architektura umožňující podporu více zákazníků</p>

Softwarová architektura umožňující podporu více zákazníků

„Multi-tenant“ řešení umožňuje podporovat více zákazníků v rámci jedné poskytovatelské organizace striktním oddělením nastavení dat, procesů a všech funkcionalit.

<p>Jednotná platforma s flexibilními možnostmi implementace</p>

Jednotná platforma s flexibilními možnostmi implementace

Jednotná platforma založená na technologii kontejnerů pro nepřetržitý provoz, implementovatelná ve fyzických, virtuálních a cloudových prostředích včetně INTEDO, AWS a Microsoft Azure.