Články a workshopy

Webinář Funkční Testování Software

Jaké výhody přináší nástroj Micro Focus (dnes Opentext) UFT a jeho implementace do podnikových procesů s využitím umělé inteligence (AI). Jak být o krok blíže k automatizaci funkčního testování, efektivní využití lidských kapacit v testování software a zahrnutí aktuálních trendů v oblasti funkčního testování.

Zjistit více

Webinář Zátěžové Testování Software

Zjištění toho, jak aplikace reaguje na určitou zátěž, ale také jak na zátěž reaguje CPU a disk. Jaké jsou kritické prvky aplikace a jaké výhody přináší Micro Focus (dnes Opentext) LoadRunner při automatizovaném testování zátěže.

Zjistit více

Proč Automatizovat Testování

Jestliže se společnost rozhodne testovat svůj software přichází na začátku základní otázky týkající se financí, které do testování budou vloženy a času, jak dlouho je možné na základě finančních prostředků testovat.

Zjistit více

Shift Left a Shift Right testování

Aby udržely technologické společnosti svůj software na vrcholu před konkurencí, zažívají obrovský tlak a nemohou si dovolit zahálet. Konkurence v nových technologiích je obrovská a při jakémkoli zpomalení hrozí rychlý propad a nákup konkurenčního software.

Zjistit více

Jak v organizaci realizovat testování výkonu?

Víte, jaké výkonnostní indikátory jsou ve Vaší společnosti těmi pro Vás nejdůležitějšími? Obecně lze říci, že jsou plány a cíle testování výkonu stejné, díky tomu existuje daný pracovní postup, který se většinou při testování výkonu využívá.

Zjistit více

Co je Performance Testing – Testování výkonu?

Zjistěte, čemu se testování výkonu věnuje a jak může ve vaší společnosti pomoci. Výkonnostní testování je nefunkční testování softwaru, které determinuje jak stabilně, rychle a citlivě aplikace reaguje při určitém pracovním zatížení.

Zjistit více